Açık tutmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

0

Deyim ne demektir? Deyim, genellikle kendine özgü anlam taşıyan, ifadelerin daha zengin ve kapsamlı anlaşılmasına yarayan ve cümleleri daha etkileyici kılmak amacıyla söylenen kalıplaşmış söz öbekleri deyim olarak adlandırılmaktadır.

Türkçemizde çok sayıda deyim yer almaktadır. Bu deyimlerin bir çoğuna anlamlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Deyimler ve deyimlerin anlamlarını bilmek önemlidir. Her dil ve kültürde bir çok deyim yer almaktadır.

Açık tutmak deyiminin anlamı ve açıklaması

Açık tutmak deyiminin anlamı ve açıklaması, Bir iş yerinin çalışır durumunu sürdürmek.
“Müşteriler çok olunca mağazayı açık tutmak zorunda kaldık.”
“Talep oldukça marketi açık tutmaya çalışıyoruz.”

 

BENZER DEYİMLER

Hastanelik olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık zihinli Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık zihinli Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acılar görmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık vermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık zihinli Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acın karadayısı Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısı içine işlemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastalık almış Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına dayanamamak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık yürekli Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısı içine işlemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik etmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acından ölmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını almak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik etmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısı içine vermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını almak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını bağrına basmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına ortak olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına ortak olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısı içine işlemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını bağrına gömmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açılış töreni Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acılar görmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması,

Açık tutmak deyiminin anlamı ve açıklaması Bir iş yerinin çalışır durumunu sürdürmek.
“Müşteriler çok olunca mağazayı açık tutmak zorunda kaldık.”
“Talep oldukça marketi açık tutmaya çalışıyoruz.”

 

Daha fazla DEYİMLER, DEYİMLER ve ATASÖZLERİ

 

Leave A Reply