Acı kuvvet Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

0

Deyim ne demektir? Deyim, genellikle kendine özgü anlam taşıyan, ifadelerin daha zengin ve kapsamlı anlaşılmasına yarayan ve cümleleri daha etkileyici kılmak amacıyla söylenen kalıplaşmış söz öbekleri deyim olarak adlandırılmaktadır.

Türkçemizde çok sayıda deyim yer almaktadır. Bu deyimlerin bir çoğuna anlamlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Deyimler ve deyimlerin anlamlarını bilmek önemlidir. Her dil ve kültürde bir çok deyim yer almaktadır.

Acı kuvvet deyiminin anlamı ve açıklaması

Acı kuvvet deyiminin anlamı ve açıklaması, Sert, etkili, zorlu güç.
“Acı kuvvet olmadan bu sorun çözülmez.”

 

BENZER DEYİMLER

Hastalık almış Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısı içine vermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına dayanamamak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını almak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açılmasıyla kapanması bir olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını bağrına gömmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastalık kapmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acından ölmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına ortak olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik etmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık yürekli Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acılar görmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acından ölmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acından karnı gurlar; başında nergis parlar Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Hastanelik olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısına dayanamamak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açılıp saçılmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acısını bağrına gömmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık vermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açılmadan iade Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Açık vermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Acın karadayısı Deyiminin Anlamı ve Açıklaması,

Acı kuvvet deyiminin anlamı ve açıklaması Sert, etkili, zorlu güç.
“Acı kuvvet olmadan bu sorun çözülmez.”

 

Daha fazla DEYİMLER, DEYİMLER ve ATASÖZLERİ

 

Leave A Reply