31 Çekmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

0

Deyim ne demektir? Deyim, genellikle kendine özgü anlam taşıyan, ifadelerin daha zengin ve kapsamlı anlaşılmasına yarayan ve cümleleri daha etkileyici kılmak amacıyla söylenen kalıplaşmış söz öbekleri deyim olarak adlandırılmaktadır.

Türkçemizde çok sayıda deyim yer almaktadır. Bu deyimlerin bir çoğuna anlamlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Deyimler ve deyimlerin anlamlarını bilmek önemlidir. Her dil ve kültürde bir çok deyim yer almaktadır.

31 Çekmek deyiminin anlamı ve açıklaması

31 Çekmek deyiminin anlamı ve açıklaması, Cinsel yönden kendi kendini tatmin etme, onanizm, mastürbasyon.

 

BENZER DEYİMLER

Abandone olmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Aba gibi Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abat eylemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abacı, kebeci, ara yerde sen neci? Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abayı atmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abat etmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abanoza dönmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abanoz gibi Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, 40 fırın ekmek yemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abası kırk yamalı Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abanmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abayı sermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Aba altından sopa göstermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abanoza dönmek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abası kırk yerinden yamalı Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abanmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, 4N1K Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, 40 fırın ekmek yemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Aba gibi Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abacı, kebeci, ara yerde sen neci? Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abacı, kebeci; ya sen neci? Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Aba vakti yaba, yaba vakti aba Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abat eylemek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abayı sermek Deyiminin Anlamı ve Açıklaması, Abacı kebeci Deyiminin Anlamı ve Açıklaması,

31 Çekmek deyiminin anlamı ve açıklaması Cinsel yönden kendi kendini tatmin etme, onanizm, mastürbasyon.

 

Daha fazla DEYİMLER, DEYİMLER ve ATASÖZLERİ

 

Leave A Reply